značka PARMA

Jak vznikla značka Parma Basic Fashion? 

Značka Parma Fashion se zrodila v roce 2017, kdy jsem začala šít pouze pro sebe, protože jsem v šatníku postrádala kvalitní bílá trička, která vydrží a neprosvítají. Běžně dostupné oblečení z obchodních domů pro mě byly neakceptovatelné.

Hledala jsem materiály, které by neměnily tvar a barvu. Než jsem si  zařadila první kousek do šatníku, vyzkoušela jsem několik desítek látek. Řídím se tím, že nechci nikdy prodávat to, co bych sama nenosila. Díky náročnému testování jsem vybrala ty, které vyhovují jak kvalitě zpracování, tak i pracovním podmínkám, které jejich zaměstnanci mají. 

Jak probíhá výroba oblečení Parma Basic Fashion? 

Naše kousky jsou založené na principu Slow Fashion. Všechny modely jsou autorské.  Po konzultaci se zákaznicí ohledně velikosti a střihu, zadávám daný produkt do výroby k rukám našich skvělých a léty osvědčených švadlen.

Všechno, co si u mě objednáte, je šité na objednávku. Díky tomu je možné produkt i individuálně přizpůsobit Vašim potřebám. Oblečení za malý poplatek upravujeme i  na míru. Zároveň není problém i prodloužit nebo naopak zkrátit délku rukávů nebo nohavic.

Co je na našich kouscích vyjimečné?

Každý z mých modelů je srdcovka, mé kolekce jsou často pouze limitovanou edicí. Chci, aby se se u mě zákazníci cítili výjimečně, protože pro mě jsou. Jsem moc ráda, když mi píšete o mojí teplákovce, ve které chodíte i do práce.

Naše kousky nemáte do dvou dnů doma, přesto jsem si jistá, že si je o to více a déle užijete. Moje teplákovky jsou  krásnou kombinací pohodlí a nadčasového designu. Naše kousky se dají skvěle kombinovat a vznikají tak, aby k sobě dobře ladily. 

Kdo je typický zákazník? 

Nejčastěji mi píší čerstvé maminky, které si zvykají na nový styl života.  Potřebují i změnu šatníku. Také u mně nakupují známé tváře z oblasti módy. 

A !pozor!, poslední dobou nezapomínáme ani na pány! 

Zpět do obchodu