O nás

Jak vzikla značka Parma Basic Fashion? 

Značka Parma Fashion se zrodila v roce 2017, kdy jsem začala šít pouze pro sebe, protože jsem v šatníku postrádala kvalitní bílá trička, která vydrží a neprosvítají. Zároveň jsem kroutila hlavou nad nejmenovanými značkami, které běžně vidíte v obchodních domech, jelikož způsoby, kvůli kterým tahají ceny produktů dolů, jsou nehumánní a neetické. 

Začala jsem tudíž hledat materiály, které by neměnily tvar a barvu. Než jsem si ale zařadila první kousek do šatníku, vyzkoušela jsem několik desítek látek. Musím se přiznat, že mám hodně vysoké nároky, a proto jsem několik českých i zahraničních dodavatelů odmítla, i přestože měli příznivé ceny. Řídím se tím, že nechci nikdy prodávat to, co bych sama nenosila. Díky náročnému testování jsem vybrala ty, které vyhovují jak kvalitě zpracování, tak i pracovním podmínkám, které jejich zaměstnanci mají. 

Jak probíhá výroba oblečení Parma Basic Fashion? 

Naše kousky jsou založené na principu Slow Fashion. Zároveň jsou všechny modely naší vlastní, jedinečnou tvorbou, kterou nenajdete nikde jinde. Po konzultaci se zákaznicí ohledně velikosti a střihu, zadávám daný produkt do výroby k rukám našich skvělých a léty osvědčených švadlen. Všechno, co si u mě objednáte, je šité na objednávku, tímpádem je možné produkt i individuálně přizpůsobit Vašim potřebám. Najdou se u nás i zákazníci, kterým standardní velikosti (“S” nebo “L”) nesedí, takže jim oblečení za malý poplatek upravujeme na míru. Zároveň není problém i prodloužit nebo naopak zkrátit délku rukávů nebo nohavic.

Co je na našich kouscích vyjímečné?

Každý z mých modelů je srdcovka, kterou nemám v úmyslu vyrábět ve velkém množství, a proto jsou mé kolekce často pouze limitovanou edicí. Chci, aby se se u mě zákazníci cítili výjimečně, protože pro mě jsou. Jsem moc ráda, když mi píšete o mojí teplákovce, ve které chodíte i do práce. Naše kousky nemáte do dvou dnů doma, přesto jsem si jistá, že si je o to více a déle užijete. Moje teplákovky jsou totiž krásnou kombinací pohodlí a nadčasového designu, i proto ji mé zákaznice nevymění ani když jsou třeba na večeři nebo na návštěvu rodiny. Naše kousky se dají skvěle kombinovat a vznikají tak, aby k sobě dobře ladily. 

Kdo je typický zákazník? 

Nejčastěji mi píšou čerstvé maminky, které si zvykají na nový styl života, který si vyžaduje i změnu šatníku. Zároveň mám i mnoho spokojených zákaznic mezi profesionálkami, které si po práci chtějí užít maximální komfort ať už v teplákovce, anebo v šatech. A !pozor!, poslední dobou nezapomínáme ani na pány! 

Zpět do obchodu